Keleivių pervežimo sprendimai | Evitra

Pervežimai iš oro uosto

VilniusTransfer.com

Keleivių pasitikimas ir pervežimas iš oro uosto. Keleivių pervežimas iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos, Varšuvos, Minsko oro uostų. Mikroautobusų nuoma ekskursijoms. Užsienio svečių, delegacijų aptarnavimas. Galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.

Plačiau

RigaTransfer.eu

Keleivių pasitikimas ir pervežimas iš Rygos oro uosto. Keleivių pervežimas iš Rygos, Jūrmalos. Mikroautobusų nuoma ekskursijoms. Užsienio svečių, delegacijų aptarnavimas. Galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.
 

Plačiau

TallinnTransfer.com

Keleivių pasitikimas ir pervežimas iš Talino oro uosto. Keleivių pervežimas iš Talino, Narvos, Tartu oro uostų. Mikroautobusų nuoma ekskursijoms. Užsienio svečių, delegacijų aptarnavimas. Galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.
 

Plačiau

GrodnoTransfer.com

Keleivių pasitikimas ir pervežimas iš Grodno. Keleivių pervežimas iš Grodno. Mikroautobusų nuoma ekskursijoms. Užsienio svečių, delegacijų aptarnavimas. Galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.
 
 

Plačiau

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių automobilių su vairuotoju variantų. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** kelionės metu