Evitra | Keleivių pervežimo sprendimai

Party BusNr.17

Proginis transportas

Party Bus mikroautobusas skirtas padaryti Jūsų šventę dar įsimintinesnė ir įspūdingesnė!


Party Bus mikroautobuso nuoma – tai geriausias sprendimas padaryti Jūsų šventę maksimaliai įsimintinesnė Jums ir Jūsų svečiams ir tuo pačiu metu nustebinti Jūsų draugus ir giminaičius

Limuzino klasės mikroautobusas suteikia galimybę ne tik keliauti, bet ir pradėti švęsti šventę jau kelionės metu! Party Bus atsmosfera – įpatinga!
Įvairiomis spalvomis besikeičiantis vidaus apšvietimas, didelis baras, šaldytuvas Jūsų gėrimams bei jau paruošti šventei bokalai. Kelionės metu galėsite dainuoti karaoke, nes Party Bus mikroautobuse įrengtas specialus televizorius ir mikrofonas, o per itin galinga aparatūra suteiksime Jums galimybę leisti savo mėgstamiausią muziką pagal kurią galėsite šokti ir linksmintis. Elegantiškai atrodantis odinis juodos spalvos mikroautobuso salonas atrodo itin patraukliai ir prabangiai. Party Bus garantuoja gerą nuotaiką ir daug nepakartojamų emocijų!

Vietų skaičius: 10

Užklausos forma

Transportas nuomojamas TIK su vairuotoju. Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus mikroautobusus, autobusus. Pavaizduotas būtent mūsų siūlomas transportas. Nežinote kokį mikroautobusą pasirinkti? Mes Jums padėsime.