Evitra | Keleivių pervežimo sprendimai

Party BusNr.16

Proginis transportas

Mikroautobusas jūsų šventėms

Party Bus mikroautobusas skirtas padaryti kiekvieną Jūsų šventės akimirką nepamirštama! Siūlome patraukliai atrodanti, puikiai tinkanti Jūsų gimtadieniui, vestuvėms, mergvakariui, bernvakariui arba tiesiog išskirtinei ir įsimintiniausiai kelionei Party Bus mikroautobusą!

Party Bus – tai išskirtinis, limuzino klasės mikroautobusas, kuriame galėsite šokti, linksmintis ir pradėti švęsti savo šventę jau kelionės metu!

Limobus'o viduje Jūsų lauks klubinė atmosfera, didelis televizorius, šaldytuvas, baras su jau paruoštais gėrimams bokalais ir įspudingas įvairių spalvų vidaus apšvietimas! Mikroautobuso rusvai gelsvas salonas atrodo itin elegantiškai ir prabangiai. Keliaudami galėsite mėgautis savo mėgstamiausiais muzikos kūriniais su galinga garso aparatūra. Party Bus mikroautobuso nuoma tai jūsų šventės garantuota gera nuotaika ir daug nepakartojamų emocijų! Party bus nuoma Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose. Party bus nuomos kaina priklauso nuo kelionės tipo.

Užklausos forma

Transportas nuomojamas TIK su vairuotoju. Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus mikroautobusus, autobusus. Pavaizduotas būtent mūsų siūlomas transportas. Nežinote kokį mikroautobusą pasirinkti? Mes Jums padėsime.