Mikroautobusų nuoma

PagrindinisPaslaugosMikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Mikroautobusams priskiriamas keleivinis transportas, turintis nuo 6 iki 23 vietų keleiviams. Aptarnaujame verslo ir privačius klientus iš Lietuvos ir viso pasaulio.

Evitra siūlo tikrai platų šiuolaikinio transporto pasirinkimą, kompleksinius keleivių pervežimo sprendimus iš vienų rankų! Sumažinkite išlaidas savo kelionei, keliaudami kartu.

Kokioms progoms dažniausiai nuomojami mikroautobusai? Kokia būna mikroautobusų nuoma?

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms

Individualios kelionės aptarnavimas. Mikroautobuso nuoma ekskursijai po Lietuvą, Baltijos ir Europos šalis. Tik patogus transportas. Malonūs įspūdžiai garantuoti.

DAUGIAU

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju tai puikus būdas keliauti su darbuotojų kolektyvu, draugais, vykti į ekskursiją, pasitikti verslo svečius.

DAUGIAU

Prabangių mikroautobusų nuoma

Išskirtinis rafinuotumas. Naujausių modelių prabangūs mikroautobusai Mercedes-Benz V-klasė, Sprinter.

DAUGIAU

Mikroautobuso nuoma Lietuvoje

Užsakomasis keleivių pervežimas Visoje Lietuvoje.

DAUGIAU

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Naujų mikroautobusų nuoma Vilniuje. Individualios kelionės, svečių pasitikimas, kitos keleivių pervežimo paslaugos sostinėje.

DAUGIAU

Mikroautobusų nuoma Kaune

Išsinuomoti mikroautobusą Kaune su EVITRA yra paprasta. Jūsų paslaugoms komfortabilūs mikroautobusai Laikinojoje sostinėje ir apilynkėse. Užsakomasis pervežimas maršrutais: Kaunas - Ryga, Kaunas - Vilnius, Kaunas - Klaipėda, Kaunas - Nida ir kiti...

DAUGIAU

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Keleivių vežimas mikroautobusais Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone. Nauji mikroautobusai Jūsų paslaugoms. Užsakomasis pervežimas maršrutais: Klaipėda - Ryga, Klaipėda - Vilnius, Klaipėda - Kaunas, Klaipėda - Nida ir kiti...

DAUGIAU

Mikroautobuso nuoma Europoje

Gražios kelionės EVITRA mikroautobusais visoje Europoje. Patyrę vairuotojai. Turistinių mikroautobusų nuoma užsakomosioms kelionėms į ES šalis. Mūsų patikimi partneriai ES šalyse įvykdys vietinius pervežimus.

DAUGIAU

Mikroautobusų nuoma mergvakariui

Linksmos pramogos mergvakariui - tai pasivažinėjimas Evitra mikroautobusu.

DAUGIAU

Mikroautobusų nuoma bernvakariui

Geros idėjos bernvakariui - išnuomoti mikroautobusą ir jį smagiai apipavidalinti...

DAUGIAU

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Nuomojame mikroautobusus vestuvėms visoje Lietuvoje. Platus mikroautobusų pasirinkimas.

DAUGIAU

Mikroautobusų nuoma šventėms

Nuomojame mikroautobusus vestuvėms visoje Lietuvoje. Platus mikroautobusų pasirinkimas.

DAUGIAU

Keleivių pervežimas iš oro uostų

Transferai. Vilnius Airport Express. Užsakomasis keleivių pervežimas į/iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos, Varšuvos oro uostų (Transferai). Pasitinkame su vardine lentele. Palikite svečiams neišdildomą įspūdį.

DAUGIAU

Iš taško A į tašką B

Kai reikia keleivius pervežti iš vieno taško į kitą. A2B transferai.

Verslo klientų aptarnavimas. Darbuotojų vežimas

Transporto paslaugos įmonėms: keleivinio transporto nuoma konferencijoms, įstaigų šventėms. Darbuotojų vežimas į darbo vietą ir iš jos.

DAUGIAU

Moksleivių vežimas

Bendradarbiaujame su mokyklomis ir kitomis mokslo įstaigomis. Moksleivių vežimas iš/į mokyklos, renginius, varžybas, ekskursijas Lietuvoje ir Europoje.

DAUGIAU

Partneriams

Bendradarbiaujame su kelionių agentūromis, automobilių nuomos kampanijomis, keleivinio transporto paslaugų bendrovėmis, viešbučiais ir kt.

DAUGIAU

Paslaugos