Mikroautobusų nuoma Kaune

PagrindinisPaslaugos Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Mikroautobusų nuoma Kaune

Apžiūrėti miestą laiku, suspėti į svarbų susitikimą - nėra nieko lengviau. Mikroautobuso nuoma su vairuotoju Kaune - geriausias sprendimas. Mes turime platų mikroautobusų asortimentą, kad patenkinti visus mūsų klientų poreikius. Mūsų bendrovėje Jus galite išsinuomoti transportą su vairuotoju bet kuriam laikotarpiui ir progai.

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Platus mikroautobusų pasirinkimas Jūsų užsakomosioms kelionėms po Kauną, apylinkes ir jeigu Jūsų išvykimo taškas - Kaunas. Mikroautobusai Kaune yra komfortabilūs ir visada Jūsų paslaugoms. Visos mašinos yra tvarkingos, švarios ir paruoštos naudojimui! Vairuotojai yra patyrę ir punktualūs. Mikroautobuso nuoma Kaune, kaina priklauso nuo jūsų kelionės tipo. Galite užsisakyti mikroautobusą su vairuotoju mokyklinei kelionei, arba iš karto kelis, Jūsų verslo kelionei. Mikroautobuso nuoma Kaune vestuvėms.

REZERVUOTI

Mikroautobusų nuoma Kaune

Apžiūrėti miestą laiku, suspėti į svarbų susitikimą - nėra nieko lengviau. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Kaune - geriausias keleivių pervežimo sprendimas. Mes siūlome platų mikroautobusų asortimentą, kad patenkinti visus mūsų klientų poreikius. Mūsų bendrovėje Jus galite išsinuomoti transportą su vairuotoju bet kuriam laikotarpiui ir bet kuriai progai.

Transferai

Užsakomasis keleivių pervežimas lengvaisiais automobiliais, mikroautobusais, autobusais.

Individualūs tarpmiestiniai keleivių pervežimai:


Kaunas - Vilnius (Vilniaus oro uostas)
Kaunas - Palanga (Palangos oro uostas)
Kaunas - Ryga (Rygos oro uostas)
Kaunas - Varšuva (Varšuvos oro uostas)
Kaunas - Minskas
Kaunas - Maksva
Kaunas - Sankt Peterburgas

Taip pat kitais vietiniais ir tarpmiestiniais maršrutais.

 

Paslaugos