Mikroautobusų nuoma bernvakariui

Pagrindinis PaslaugosMikroautobusų nuoma su vairuotoju → Mikroautobusų nuoma bernvakariui

Mikroautobuso nuoma bernvakariams Vilniuje

Geros idėjos bernvakariui - išsinuomoti mikroautobusą ir jį smagiai apipavidalinti. Mikroautobuse galima linksmintis, nesvarbu koks oras ir tuo pačiu pasiekti vietą.

Prieš nervuotus pasiruošimus vestuvėms raskite laiko sau – organizuokite benvakarį ir leiskite sau atsipalaiduoti. O kad pristatyti Jūsų draugų kompaniją į tinkamą vietą galite pas mus išsinuomoti mikroautobusą bernvakariui ir visą vakarą keliauti Jumis pasirinktu maršrutu.

Mikroautobuso nuoma kainuoja pigiau už limuzino nuoma. Kėlionės metu dažnai išgeriama, vėliau «kabinamos» merginos stotelėse. Mes saugiai ir patogiai nuvešime visą draugų kampaniją į klubą ar kitą pasilinksminimo vietą. Mūsų linksmi ir paslaugūs vairuotojai visada jūsų paslagoms.

RINKTIS

Mikroautobuso nuoma bernvakariams visoje Lietuvoje

Linksmos pramogos bernvakariui - tai pasivažinėjimas Evitra mikroautobusu. Nuomotis mikroautobusą patogu - orai dažnai keičiasi, lyjant nepasivaikščiuosi po miestą. Smagu žinoti, kad tave laukia mikroautobusas, pasirengęs nuvežti pramogauti į kitą vietą. Mes dirbame visoje Lietuvoje, 24 valandas per parą, kad jūsų šventė būtų puiki!

RINKTIS

Bernvakario striptizas mikroautobuse

Tik pas mus! Striptizo šokėja lauks stotelėje, jai pasiūlysite ją pavežti iki namų. Jaunikis bus tikrai priblokštas, kai pakeleivė pradės savo ypatingą programą :)

Striptizo paslaugų neteikiame, dėl šokėjų pasirodymu kreipkitės į šių paslaugų teikėjus.

Svečių nuvežimas namo

Kam kviestį brangų taksi? Jūsų paslaugoms pabrolių ir draugų nuvežimo namo paslauga. Jaunikis bus tikrai nustebintas, kad jo draugai juo rūpinasi. Mūsų vairuotojai atvyks į naktinį klubą, sodybą jums nustatytu laiku ir išvežios mikroautobusu reikiamais adresais visoje Lietuvoje. Mūsų kainos nėra didelės, tad liks ir vestuvių dovanoms :)

REZERVUOTI

 

Paslaugos