Keleivių pervežimas iš oro uostų (transferai)

Pagrindinis Paslaugos → Keleivių pervežimas iš oro uostų

Individualus keleivių pervežimas iš oro uosto yra atliekamas švariais ir tvarkingais automobiliais, profesionaliais ir mandagiais vairuotojais, kalbančiais rusų, lietuvių, anglų ir lenkų kalbomis.

Svečių pasitikimas oro uoste. Transferai

Keleivių pervežimas iš oro uosto atliekamas mikroautobusais, autobusais ir lengovsiomis mašinomis standartinės ir verslo klasės.

Keleivių pervežimas į/iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos, Varšuvos, Talino oro uostų (Transferai). Įvairių klasių automobiliai, mikroautobusai ir autobusai.

Meet & Greet paslaugos.Vairuotojas pasitinka keleivius su vardine lentelė, lydi juos iki mašinos, padėda sudėti daiktus į bagažinę, esant ilgai kelionei vaišina kava -  šaltuoju metų laiku, arba mineraliniu vandeniu vasarą. Palikite svečiams neišdildomą įspūdį.

Automobilio nuoma su vairuotoju. Prabangių automobilių ir mikroautobusų nuoma.

REZERVUOTI

VilniusTransfer.com

Užsakykite ir apmokėkite pasitikimą ir pervežimą iš oro uosto internetu!

Mūsų vairuotojai visada pagarbiai elgiasi ir rūpinasi keleiviais, padėda iškilus įvairioms nepalankioms situacijoms, papasakoja apie miesto grožį arba esant poreikiui surengia mini ekskursiją. Keleivių pervežimas iš oro uosto – tai ne tik keleivių pervežimo paslauga, o maloniai praleistas laikas.

Transferai iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos oro uostų
Mikroautobusų nuoma ekskursijoms
Užsienių svečių aptarnavimas
Galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.

PLAČIAU

Keleivių pervežimas iš Rygos oro uosto. Plačiau

Paslaugos