Automobilių nuoma su vairuotoju | Evitra

Automobilių nuoma su vairuotoju

Automobilių nuoma su vairuotoju

Nauji ir patogūs. Platus automobilių pasirinkimas pagal Jūsų skonį ir poreikius. Automobiliai su vairuotoju visuose Lietuvos miestuose.

Prabangių automobilių nuoma

Komfortas Ir Elegancija. Verslo ir asmeninėms kelionėms siūlome naujausių modelių premium klasės transportą. Limuzinų nuoma.

Automobilių nuoma vestuvėms

Tobula šventė. Platus pasirinkimas nuo retro iki naujausių modelių. Mūsų automobiliai atvyks į visus Lietuvos miestus.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių automobilių su vairuotoju variantų. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** kelionės metu

Asmeninės kelionės

Transportas šventinėms progoms. Pervežimai į/iš oro uosto.

Lengvųjų automobilių nuomos paslauga su vairuotoju – tai puikus būdas pateisinti visus Jūsų kelionės lūkesčius ir keliauti greitai, lengvai ir saugiai. Daugiau jokių sunkumų ir problemų, nes automobilių nuoma su vairuotoju – Jūsų optimaliausias sprendimas. Keliaukite patogiai!

Automobilio su vairuotoju nuomos paslaugos privatiems klientams:
Automobilių nuoma šventėms. Autonuoma vestuvėms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, krykštynoms, išleistuvėms, draugų ir šeimos išvykoms. Mūsų transportas

Tarpmiestinis taksi. Reikia vykti į kitą Lietuvos ar užsienio miesto? Su Evitra tai patogu, fiksuota pervežimo kaina, patogus transportas ir profesionalus aptarnavimas. Nesvarbu kokia Jūsų išvykimo / atvykimo vieta ir laikas. Transferai. Privatūs pervežimai. Pasitikimas ir keleivių pervežimas iš oro uostų, stočių.

Plačiau →

Nemokamas internetas

Savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu daugumoje automobilių.

Pagalba su bagažu

Vairuotojas padės nešti 1-2 lagaminus pasitinkant oro uoste/stotyje iki automobilio, nuo automobilio iki viešbučio registratūros.

Nemokami gėrimai

Kava, arbata, mineralinis vanduo kelionės metu, kai pervežimo atstumas 80 km ar daugiau (Vairuotojas pasiūlys Jums pasirinkti 2-3 gėrimus pagal Jūsų pageidavimus sustojimo metu degalinėje).

Asistavimas

Mūsų klientams suteikiama nemokama vadybininko pagalba, konsultavimas telefonu arba el. paštu, informacija apie lankytinas vietas ir kt.

Vairuotojas gidas

Siūlome naudotis vairuotojo-gido paslaugomis. Patogu ir naudinga. Mūsų vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Verslo kelionės

Transportas verslo kelionėms. Pervežimai į/iš oro uosto.

Nuolat atnaujinamas autoparkas. Mūsų vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis: anglų, rusų, vokiečių, lenkų, danų, švedų... Jūsų patogumui Jums ir Jūsų įmonei bus priskirtas ne tik asmeninis vairuotojas, bet ir asmeninis transporto vadybininkas, kuris koordinuos kelionę nuo jos rezervacijos iki pat pabaigos. Ypatingas dėmesys ir individualus požiūris į kiekvieną klientą. Transporto vadybininko konsultacijos.

Automobilio su vairuotoju nuomos paslaugos verslo klientams:

Verslo susisitikimai / Verslo kelionės. Atvykite į derybas patogiai ir laiku, palikite savo verslo partneriams neišdildomą įspūdį. Įvairių klasių automobiliai verslo kelionėms visoje Lietuvoje, Baltijos šalyse.

Valstybinių įstaigų aptarnavimas. Delegacijos. Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio valstybinėmis įstaigomis, ambasadomis.

Ypač svarbių asmenų aptarnavimas. Pasaulinės šou žvaigždės, žinomi politikai, garsūs verslininkai ir visuomenės veikėjai. Aukščiausio lygio paslaugos ir ypatingų pageidavimų vykdymas. Paslauga vairuotojas-asmeninis asistentas.

Ekskursijos. Vairuotojo-gido paslaugos. Pasirūpinsime Jūsų verslo svečiais. Naudinga ir patogu. Pristatysime šalį, miestą (-us), rezervuosime staliuką restorane.

Tarpmiestinis taksi. Reikia vykti į susitikimą į kitą Lietuvos ar užsienio miestą? Su Evitra tai patogu, fiksuota pervežimo kaina, patogus transportas ir profesionalus aptarnavimas. Nesvarbu kokia Jūsų išvykimo, atvykimo vieta ir laikas.

Transferai. Privatūs pervežimai. Pasitikimas ir keleivių pervežimas iš oro uostų, stočių.

Plačiau →

* Vairuotojas kelionės metu pasiūlys Jums pasirinkti 2-3 gėrimus pagal Jūsų pageidavimus sustojimo metu degalinėje
** Wi-Fi 4G interneto prieiga teikiama nemokamai daugumoje automobilių

Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis