Automobilių nuoma su vairuotoju | Evitra

Automobilių nuoma su vairuotoju

Automobilių nuoma su vairuotoju

Nauji ir patogūs, tinkantys bet kuriai kelionei. Platus automobilių pasirinkimas iš įvairiausių modelių, spalvų pagal Jūsų skonį ir poreikius. Atvykimas į bet kurį Lietuvos miestą, kelionės į užsienį.

Prabangių automobilių nuoma

Komfortas ir elegancija bet kuriai progai. Verslo ir asmeninėms kelionėms siūlome naujausių modelių premium klasės transportą. Platus pasirinkimas ir profesionalus aptarnavimas.

Automobilių nuoma vestuvėms

Jūsų svajonių automobilis Jūsų tobulai šventei. Platus pasirinkimas nuo retro automobilių iki naujausių ir prabangiausių modelių. Mūsų automobiliai atvyks į visus Lietuvos miestus.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir gaukite geriausią pasiūlymą!
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Išsirinkite labiausiai sau tinkantį transporto nuomos su vairuotojų variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais ir poreikiais kelionės metu. Platus transporto pasirinkimas, nemokama konsultacija.

2.

Susisiekite su mumis

Susisiekite ir gaukite patrauklų nuomos pasiūlymą arba užsakymo patvirtinimą. Nežinote kokį transportą pasirinkti? Domina nuomos kainos? Visada esame pasiruošę Jums padėti!

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir jų bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** visoje Lietuvoje!

Asmeninės kelionės

Transportas asmeninėms kelionėms. Transportas šventinėms progoms.

Ieškote transporto savo asmeninei kelionei po Lietuvą arba į užsienį?
Lengvųjų automobilių nuomos paslauga su vairuotoju – tai puikus būdas įgyvendinti Jūsų kelionės planus. Pasirūpinsime visais Jūsų planuojamos kelionės klausimais, patarsime ir išklausysime visus poreikius, surasime geriausią automobilio nuomos sprendimą.
Pasitiksime Jūs arba Jūsų svečius bet kuriame oro uoste arba traukinių, autobusų stotyse, nuvešime iki reikiamos vietos į bet kurį Lietuvos kampelį. Tarpmiestinis taksi – labai aktuali, tarp mūsų klientų populiari ir pamėgta paslauga, kuri leidžia keliauti iš vieno Lietuvos miesto į kitą be jokių papildomų rūpesčių, lengvai bei patogiai.
Kodėl be jokių rūpesčių? Nes Jums niekuo nereikės rūpintis, Jūsų asmeninis vadybininkas žinos visus Jūsų pageidavimus ir kontroliuos Jūsų kelionę nuo pat užsakymo pradžios iki pat kelionės pabaigos.
Kodėl lengvai? Nes kelionėje galėsite užsiimti Jums svarbiais reikalais, taip taupydami savo brangų laiką. Jūsų komfortu ir saugumu jausmais kelionės metu pasirūpins Jūsų asmeninis profesionalus vairuotojas, kuris iš anksto peržiūrės ir susipažins su Jūsų planuojamu maršrutu, gaus visus nurodymus ir Jūsų pageidavimus.
Kodėl patogiai? Nes savo klientams siūlome automobilių nuomą iš tik naujų ir naujausių modelių bei platų transporto pasirinkimą. Esame lankstūs, todėl visada išklausome visus mūsų kliento norus ir parenkame Jums tik geriausius ir optimaliausius variantus, kurie pilnai atitiks Jūsų skoniui ir lūkeščius.

Planuojate šventę ir domitės automobilio nuomos paslaugomis su vairuotoju?
Automobilių nuoma su vairuotoju šventėms – paslauga, kuri suteiks galimybę pamiršti visus transporto rūpesčius, atsipalaiduoti ir mėgautis ilgai lauktą ir planuotą šventę.
Autonuoma vestuvėms, mergvakariams ir bernvakariams, transporto pasirinkimas nuo automobilių jauniesiems iki įvairiaus dydžio transporto vestuvių svečiams, fotografams, draugams ir kitiems šventės dalyviams.
Automobilių nuoma gimtadieniams, kryštynoms, išleistuvėms, draugų ir šeimos išvykoms – svarbi paslauga organizuojantiems šventę, pramogą arba kitą išvyką. Pamirškite visus rūpesčius ir patikėkite juos profesionalams.

Keliaukite, mėgaukitės, pramogaukite!

Nemokamas internetas

Savo keleiviams kelionės metu siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu paslaugomis visoje Lietuvoje daugumoje transporto priemonių.

Pagalba su bagažu

Vairuotojas padės nešti 1-2 lagaminus pasitinkant oro uoste/stotyje iki automobilio, nuo automobilio iki viešbučio registratūros.

Nemokami gėrimai

Kava, arbata, vanduo kelionės metu, kai pervežimo atstumas 100 km ar daugiau (pasiūlymas pasirinkti 2-3 gėrimus sustojimo metu degalinėje).

Asistavimas

Mūsų klientams suteikiama nemokama asmeninio vadybininko pagalba, konsultavimas telefonu arba el. paštu, informacija apie lankytinas vietas.

Vairuotojas gidas

Keliaukite naudingai! Siūlome naudotis vairuotojo-gido paslaugomis. Patogu ir naudinga. Mūsų vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir jų bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Verslo kelionės

Transportas verslo kelionėms. Transportas svarbiems asmenims.

Ieškote patikimaus bei profesionalaus transporto nuomos tiekėjo, kuris pasirūpins Jūsų partnerių ir kitų svarbių svečių transportavimu?

Savo keleiviams, jų kolegoms, verslo partneriams ir svečiams siūlome pasinaudoti automobilių nuoma su vairuotoju verslo kelionėms. Autonuomos paslauga leis pamiršti visus transportavimo rūpesčius ir užsiimti daug svarbesniais, reikalaujančiais Jūsų dėmesio reikalais.

Kiekvienam užsakymui suteikiame ypatingą dėmesį, į kiekvieną klientą turime individualų požiūrį. Siekiant užtikrinti kiekvieno užsakymo sėkmę, Jus aptarnaus Jūsų asmeninis vadybinikas, kuris išklausys visus Jūsų reikalavimus bei pageidavimus, parengs ir pristatys transporto nuomos su vairuotoju komercinį pasiūlymą, suderins visas detales ir koordinuos kelionę nuo pat rezervacijos iki pat pabaigos. Visos konsultacijos transporto nuomos klausimais suteikiamos visiškai nemokamai.

Pagal gautą informaciją savo klientams pristatome keletą naujausių modelių verslo klasės automobilių variantus ir paliekame teisę rinktis. Tokiu būdu Jus visada būsite užtikrinti, kad automobilis atitiks Jūsų lūkesčius, o visos paslaugos bus atliktos kokybiškai ir be jokių nemalonių staigmenų.

Automobilio su vairuotoju nuomos paslaugos verslo klientams:

Automobilių nuoma į verslo susisitikimus / verslo kelionės. Atvykite į derybas patogiai ir laiku, palikite savo verslo partneriams neišdildomą įspūdį. Įvairių klasių automobiliai verslo kelionėms visoje Lietuvoje, Baltijos šalyse.

Automobilių nuoma delegacijos aptarnavimui / delegacijų aptarnavimas. Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio valstybinėmis įstaigomis, ambasadomis. Aptarnaujame įvairių šalių delegacijas, suteikiame profesionalų aptarnavimą, įvairiomis kalbomis kalbančių asmeninių vairuotojų paslaugas.

Automobilių nuoma svarbių asmenų aptarnavimui / ypač svarbių asmenų aptarnavimas. Pasaulinės šou žvaigždės, žinomi politikai, garsūs verslininkai ir visuomenės veikėjai. Aukščiausio lygio paslaugos ir ypatingų pageidavimų vykdymas. Paslauga vairuotojas-asmeninis asistentas.

Automobilių nuoma į konferencijas / privatūs renginiai. Nuvežimas ir parvežimas iš konferencijos arba kito svarbaus renginio Jums patogiausiu laiku.

Automobilių nuoma į ekskursijas / vairuotojo-gido paslaugos. Pasirūpinsime Jūsų verslo svečiais. Naudinga ir patogu. Pristatysime šalį, miestą (-us), susipažindinsime su vietinę kūlturą, rezervuosime staliuką restorane.

Pasitikimai oro uoste / tarpmiestinis taksi. Reikia vykti į susitikimą į kitą Lietuvos ar užsienio miestą? Su mumis tai patogu! Fiksuota pervežimo kaina, patogus transportas ir profesionalus aptarnavimas. Jūsų kelionės sėkmę nuo pat kelionės pradžios.

Pervežimai iš oro uosto / transferai. Privatūs pervežimai. Pasitikimas ir keleivių pervežimas iš oro uostų, viešbučių, traukinių arba autobusų stotiems Jums patogiausiu laiku.

* Vairuotojas kelionės metu pasiūlys Jums pasirinkti 2-3 gėrimus pagal Jūsų pageidavimus sustojimo metu degalinėje. Pasiūlymas galioja nuomojant lengvąjį automobilį ir keliaujant 100 km. ir ilgiau.
** Wi-Fi 4G interneto prieiga teikiama nemokamai daugumoje automobilių kelionės metu Lietuvos miesto ribose. Tikslesnės informacijos dėl interneto Jūsų transporte prašome teirautis vadybininkų.

Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis