Audi A5 automobilio nuoma | Evitra

Audi A5 SportbackNr.5

Lengvasis automobilis

2019 m. Audi A5 Sportback nuoma su vairuotoju. Emocijos ir funkcionalumas. Atletiškumas ir elegancija susivienija į funkcionalumą: Audi A5 Sportback suteikia sportišką avangardiškumą derinyje su puikiu, sedanui būdingu erdvumu. Erdviame bagažo skyriuje telpa iki 480 l krovinio. Bangos formos „pečių linija“ suteikia A5 Sportback emocionalios elegancijos. Ji dar labiau akcentuota, nei pirmtako modelyje, ir turi trimatį dizainą. Taip išgaunamas šviesos ir šešėlių žaismas. Gale matoma horizontali ir labai tiksli dizaino linija. Ilgas bagažo skyriaus dangtis užsibaigia charakteriniu galiniu kraštu. Audi A5 automobilio nuoma su vairuotoju – idealus variantas Jūsų patogiai, bet ir stilingai kelionei.

Privalumai: sport komplektacija, alcantara pusiau odinis salonas, 3-uju zonų klimato kontrole, LED dinaminiai žibintai ir daug kitų privalumų.

Vietų skaičius: 3+1 (3 vietos keleiviams)

Užklausos forma

Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus transporto modelius, kurie kol kas nėra pavaizduoti tinklalapyje.

Nežinote kokį transportą išsirinkti? Mes Jums padėsime! Užpildykite užklausos formą ir mūsų vadybininkai su Jumis susisieks.

Ieškote geriausio pasiūlymo? Pasinaudokite mūsų karštais pasiūlymais ir keliaukite už patraukliausią kainą!