Mikroautobusų nuoma šventėms

PagrindinisPaslaugosMikroautobusų nuoma su vairuotoju → Mikroautobusų nuoma šventėms

Šventinio transporto nuoma vestuvėms suteiks Jums tiksliu laiku ceremonijos dalyvių ir svečių pristatymo paslaugą ir išspręs transporto problemas. Mikroautobusus valdys patyrę vairuotojai, kurie iš karto randa bendrą kalbą su svečiais. Iškilmingos akimirkos metu jie bus tinkamai apsirengę.

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Vilniuje

Vežame vestuves patogiais 8-20 vietų mikroautobusais. Dažnai klientai susiduria su nepagrįstai didele kaina vestuvėms - mūsų bendrovė netaiko didesnio tarifo vestuvininkams. Atvirkščiai, mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai. Turimę platų mikroautobusų pasirinkimą, todėl tikrai turėsime ką parinkti jūsų šventinei datai. Mūsų mikroautobusai vestuvėms visada jūsų paslaugoms.

RINKTIS

Mikroautobuso nuoma vestuvėms visoje Lietuvoje

Nuomojame mikroautobusus vestuvėms visoje Lietuvoje. Mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitose miestuose - atvyksime į atokiausius Lietuvos kampelius. Mūsų klientai iš įvairiausių Lietuvos miestelių jau įvertino paslaugų kokybę iš sostinės ir turėjo galimybę išvežiuoti vestuvės svečius naujausiais mikroautobusais.

RINKTIS

Svečių nuvežimas namo

Kam kviestį brangų taksi? Jūsų paslaugoms vestuvių svečių nuvežimo namo paslauga. Visi linksmi svečiai bus maloniai nustebinti, kai jiems nereikės rūpintis grįžimu namo po vestuvių šventės. Mūsų vairuotojai atvyks į jūsų pokylio vietą (restoraną, sodybą) jums nustatytu laiku ir išvežios mikroautobusais juos reikiamais adresais visoje Lietuvoje. Mūsų kainos nėra didelės, tad jaunavedžiams liks ir povestuvinei kelionei :)

REZERVUOTI

Paslaugos